Новини компанії

← Повернутися назад

Види сучасних електричних котлів

30.07.2019
Види сучасних електричних котлів

Власники приміщень, що розташовані далеко від газових магістралей, доволі часто звертаються до електричних котлів. Вони мають безліч переваг, але для забезпечення ефективного опалення слід обрати правильне обладнання.

Типи електричних котлів

Все обладнання розділяється на три основні групи:

  • ТЕНові,
  • електродні,
  • індукційні.

ТЕНові моделі передбачають наявність у якості нагрівального елементу термоелектричний нагрівач (тобто ТЕН). Крім того, зазвичай такі апарати містять температурні датчики та контролери потужності. Працює цей вид електричних котлів за принципом чайнику: нагріває воду, яка й передає тепло у приміщення.

Коштують ТЕНові котли недорого. З ними можна коригувати потужність, виходячи з потреб, достатньо вмикати чи вимикати певні ТЕНи. Втім, з часом на елементах з’являється накип, через що тепловіддача знижується, а кількість споживаної електроенергії зростає.

Електродні варіанти – ще один різновид апаратів опалення. Теплообмінником тут є електрод, що передає електроенергію до теплоносія. цього типу набирають популярність, адже коштують Компактні електричні котли недорого. Вони безпечні, споживають меншу кількість електроенергії, ніж ТЕНові. До того ж, електродні котли поступово виходять на основну потужність. Втім, вони мають і недолік: електрод потребує періодичної заміни, адже він розчиняється із часом.

Індукційні електричні котли мають в основі роботи метод електромагнітної індукції: котушка індуктивності нагріває теплоносій. Серед переваг цього типу обладнання – енергозберігання. Економія енергії стає однією із причин вибору таких моделей споживачами. Апарати не страждають від накипу, тому потужність зберігається. А от недоліком є розмір котла і його досить висока вартість.

Обирати електричний котел слід, виходячи з ряду факторів. Так, необхідно враховувати площу приміщення, теплоізоляцію будинку, кліматичних особливостей регіону, вартості. Завдяки цьому тепловіддача котла не буде витрачатися дарма.

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення