Новини компанії

← Повернутися назад

Вибираємо газовий котел для приватних будинків

30.07.2019
Вибираємо газовий котел для приватних будинків

Газові котли – один з найефективніших способів опалення будинку. Саме тому споживачі, у яких немає проблем з проведенням газу, звертаються саме до нього. До того ж, невеликі розміри роблять їх зручними навіть для невеликих осель.

Як обрати газовий котел?

По-перше, необхідно обрати спосіб встановлення обладнання.

Існує два основних типи:

  • настінні,
  • підлогові.

Слід розрахувати площу у тому приміщенні, де буде розташовуватися котел. Саме це і дасть змогу обрати один з варіантів. Варто також враховувати, що підлогові котли вимагають наявності невеликої котельні, але і потужність таких апаратів вища. Настінні моделі значно компактніші.

Призначення газового котла – ще один критерій вибору. Це може бути не тільки опалення будинку, але і забезпечення гарячого водопостачання. Якісні газові котли можуть виконувати як одну функцію, так і обидві: значення має кількість контурів. Одноконтурні подарують тепло оселі, в двоконтурні забезпечать мешканців гарячою водою на весь рік. Другий тип є біль популярним, втім він має меншу потужність у опаленні будівлі. До речі, один з контурів можна від’єднати за необхідності (наприклад, опалення влітку), що значно зекономить кошти.

Для двоконтурних котлів значення має спосіб нагріву води. Проточний нагрів підходить для невеликих витрат води, бо процес відбувається «на ходу». Такий формат стане чудовим варіантом для невеликих осель із малою кількістю мешканців. Бойлерний нагрів передбачає зберігання певного об’єму нагрітої води у резервуарі. Одночасно гарячою водою в цьому разі може користуватися кілька людей.

Потужність – одна з найскладніших величин для газових котлів. Для її розрахування необхідно враховувати безліч дрібниць, оскільки кожна може знизити віддачу тепла від обладнання. Довірити цю справу краще спеціалістам, оскільки вони точно знають,

що слід пам’ятати при виборі потужності котла, а це найчастіше:

  • загальна площа приміщення з урахуванням висоти стелі,
  • теплоізоляция: віконні рами, утеплення крівлі, підлоги та стін, наявність підвалу та горища,
  • мета (обігрів чи додатково нагрів води, який забиратиме приблизно 25% ККД),
  • клімат регіону,
  • тепловтрати тощо.

 

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення