Новини компанії

← Повернутися назад

Що таке теплоакумулюючий бак і для чого він необхідний?

25.09.2019
Що таке теплоакумулюючий бак і для чого він необхідний?

На ринку опалювального обладнання все частіше з’являються нові товари. Останнім часом популярності набувають теплоакумулюючі баки.  Втім, далеко не всі користувачі опалювальних котлів розуміють користь таких апаратів и необхідність у їх встановленні.

Що таке теплоакумулюючий бак?

Резервуар являє собою сталеву ємність, яка виготовляється з чорної сталі без додаткового внутрішнього покриття. Воду з таких баків не можна використовувати у господарських потребах, оскільки вона призначена лише для роботи системи опалення. Циліндрична форма теплоакумулюючого баку зумовлена високим тиском води на стінки ємності, таким чином вдається запобігати вибуху резервуару.

Використовують теплоакумулюючі баки для твердопаливних (найбільш частий випадок) і електричних котлів. За умови встановлення газового котлу ємність не буде давати належного ефекту. Принцип роботи баку полягає у наступному: коли ККД (коефіцієнт корисної дії) досягає максимального показника, температура вихідного теплоносія стає максимально допустимою – близько 75-80 градусів. А для зворотної температури води на вході в котел нормою є показник не нижче 60 градусів. Навіть взимку подібні режими будуть некомфортними, адже буде занадто спекотно. При наявності теплоакумулятору все зайве тепло буде зберігатися в ємності, таким чином, можна коригувати температуру теплоносіїв.

Переваги теплоакумулюючих баків

Подібне обладнання має ряд приємних рис:

  • енергонезалежність,
  • місткість,
  • подовження період горіння твердопаливних котлів навіть за умови однієї закладки,
  • економія палива,
  • екологічність опалення,
  • оптимальна потужність роботи котла при збереженні надлишкової енергії.

Деякі моделі також мають мідні теплообмінники, що дозволяють отримувати гарячу воду у будь-який сезон. Однак треба зауважити, що теплоакумуюючі баки досить великі за розміром, тому слід передбачити місце для їх встановлення.

 

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення