Новини компанії

← Повернутися назад

Переваги та недоліки твердопаливних котлів

30.07.2019
Переваги та недоліки твердопаливних котлів

Твердопаливні котли – чудовий варіант опалення будинку в тому разі, якщо немає можливості провести газ, а електроенергія коштує дорого. Екологічне ж паливо для такого обладнання робить його популярним серед споживачів.

Переваги та недоліки

Перше місце серед переваг займає економічність. Твердопаливні котли в Україні потребують витрат у розмірі 80 гривень на місяць за потужності у 25 кіловат. Для порівняння газовий вимагає 100-250, а  електричний – до 300 гривень. Втім, важливо правильно розрахувати необхідну потужність, аби опалення було достатнім для приміщення.

Екологічність цього типу обладнання – також одна з його переваг. Паливо – це не тільки копалини, тому воно відновлюється. Таким чином, використання твердопаливних котлів не шкодить зовнішньому середовищу.

До того ж, можна обирати типи палива в залежності від можливостей та наявності конкретного виду:

  • вугілля,
  • дрова,
  • пелети,
  • брикети,
  • торф тощо.

Варто відзначити також простоту технології. Завдяки цьому апарат слугує довго і безвідмовно. Для більшої впевненості в тому, що обладнання працюватиме свій термін без проблем, варто довірити встановлення котла професіоналам. А завдяки тому, що для опалення необхідне лише природнє паливо, споживач не залежить від електрики чи газу.

Суттєвою перевагою твердопаливних котлів є простота вимог до котельні. Це ще одна причина простоти встановлення обладнання.

Втім, існує і ряд недоліків. Перш за все, для зберігання палива необхідне спеціальне приміщення чи додаткова площа. Аби горіння відбувалося с максимальною віддачею тепла, важливо виконувати певні вимоги. Комфорт використання твердопаливних котлів теж не всіх влаштовує, адже доводиться зустрітися із сажею, кіптявою та доволі частим очищенням обладнання.

Незручності може спричинити і ручна загрузка палива. В залежності від моделі частота цього процесу може змінюватися, але все ж від необхідний для підтримання роботи апарату.

До того ж, у разі з твердопаливними котлами, часто виникає необхідність у додатковому обладнанні. Це може бути необхідним, наприклад, якщо є важкості із відводом продуктів горіння назовні. 

 

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення