Новини компанії

← Повернутися назад

Опалення будинку конвекторами: красиво і тепло

30.07.2019
Опалення будинку конвекторами: красиво і тепло

Конвектори опалення стали варіантом обігріву для тих, хто не підключений до централізованої системи. Вони мають безліч переваг. Допомагають вони і в тому разі, якщо радіаторів недостатньо для обігріву будинку.

Як працюють конвектори?

В основні роботи конвекторів лежить принцип конвекції. Нагріте тепле повітря піднімається догори, а холодне опускається донизу. Таким чином, повітря постійно циркулює у приміщенні, завдяки чому оселя нагрівається до необхідної температури.

Конвектори мають сталевий корпус, де розташований нагрівач. Через ребра нагрівача повітря проходить у нагрітому стані и піднімається догори, а через прорізи у нижній частині апарату в той самий час потрапляю холодне повітря.

В залежності від типу палива конвектори бувають двох типів:

  • електричні,
  • газові.

Електричні конвектори просто встановлюються і легко використовуються. Найчастіше монтуються такі моделі на стіни, але можливо їх використовувати на підлозі, у підлозі або плінтусі. Вони швидко нагріваються, а коефіцієнт корисної дії – близько 90%. Вирішивши купити конвектори для будинку, слід враховувати, що опалюватися ними буде лише приміщення, де вони встановлені. Звернути увагу варто на терморегулятор, найсучасніші моделі навіть обладнані можливістю обирати певний температурний режим в залежності від часу. Додаткові функції можуть стати приємним подарунком: іонізатор, що очищує повітря, антифриз, яким вмикає прилад автоматично при досяганні певної низької температури. Слугують такі моделі близько 25 років, працюють безшумно, що підходить для їх використання у кімнатах.

Газові конвектори поступово виходять із використання. Вони працюють на метані або пропані. Якщо прилад є переносним, то до нього необхідно мати газовий балон, стаціонарні моделі підключаються до магістралі. Принцип роботи у них такий самий, як і в електричних котлів. Але для видалення продуктів горіння газове обладнання потребує наявності димоходу. Через це обладнання спричиняє немало незручностей.

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення