Новини компанії

← Повернутися назад

Кому слід обирати електричні котли?

25.09.2019
Кому слід обирати електричні котли?

Електричні котли для опалення будинків – один з найекологічніших варіантів. Показники безпеки у подібного обладнання значно вищі, ніж, наприклад, у газового. До того ж електричні котли від виробника мають ряд суттєвих переваг, які дозволяють широко застосовувати апарати у повсякденному житті.

Кому слід обирати електричні котли?

Існує декілька категорій споживачів, кому варто звернутися до такого способу опалення приміщень.

  1. користувачі, які не мають доступу до газу: в цьому разі встановлення побутового електричного котла допоможе витрачати небагато на опалення будинку;
  2. власники невеликих осель: встановлення твердопаливного або газового обладнання може потребувати створення котельні, що значно ускладнюють обігрів, тому компактні електричні котли стануть оптимальнім варіантом;
  3. ті, хто переживає за безпеку: електричні котли обладнані датчиками, які регулюють напругу, що подається до котла, тому немає ризику ушкоджень для мешканців та самого дому.

Переваги електричних котлів

  • Легка вага и невеликий розмір, що спрощує процес встановлення опалювальних апаратів,
  • Автоматика, яка створена задля захисту агрегату від перепадів напруги електроенергії,
  • Пожаро- та електробезпека,
  • Доступна ціна,
  • Низький рівень шуму,
  • Система датчиків, що дозволяють контролювати опалення на всіх його етапах.

Ці риси електрокотлів роблять їх незамінними і корисними у побуті. Обираючи апарати цього типу слід звертати увагу на потужність, яка має розраховуватися згідно з прощею приміщення, що потрібно обігрівати. Достатньо розділити площу на 10, щоб отримати необхідну потужність обладнання. При цьому такі показники будуть адекватними для ідеальних умов, коли відсутні тепловтрати, будівля утеплена, а висота приміщення не перевищує 3 метрів. Якщо всі умови виконані, то в будинку стане тепло і затишно, а витрати на обігрів будуть виправдані.

 

Щоб нічого не пропустити, ви можете підписатися на розсилку новин, для цього просто клацніть по кнопці нижче!

RSS стрічка новин
Зворотний дзвінок
image
Замовити без оформлення. Просто залишити телефон і консультант вирішить всі питання по оформленню замовлення